Wykonujemy wszystkie badania laboratoryjne

W pakietach badania tansze o 11%

Co tydzien pakiet z rabatem 20%

O laboratorium

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Vitalabo rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku w Bydgoszczy, w siedzibie przy ul. Gen. J. Hallera 2E. Obecnie jest to siedziba główna firmy, która od lutego 2014 roku funkcjonuje w nowym budynku. Badania wykonywane są w następujących pracowniach:

  • Pracownia Hematologii i Koagulologii
  • Pracownia Biochemii Klinicznej i Immunochemii
  • Pracownia Analityki Ogólnej
  • Pracownia Mikrobiologii
  • Pracownia Serologii Grup Krwi

Od początku istnienia laboratorium funkcjonuje punkt pobrań materiału do badań, który obecnie obejmuje 3 gabinety do pobierania krwi oraz 1 gabinet do pobrań ginekologicznych. Laboratoria Medyczne Vitalabo to poza siedzibą główną, Oddział w Toruniu przy Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT, Oddział w Lipnie w NZOZ Lekarze Rodzinni Tokarczyk i Wspólnicy Sp. j., Oddział w Koszalinie, Oddział w Brodnicy, Oddział we Włocławku oraz sieć punktów pobrań obejmująca swym zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie i zachodniopomorskie.

Laboratoria Medyczne Vitalabo świadczą usługi laboratoryjne zarówno dla pacjentów indywidualnych, którzy odwiedzają nas w trosce o własne zdrowie, jak również dla klientów instytucjonalnych, będących niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej, szpitalami, gabinetami lekarzy specjalistów i zakładami pracy. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług, ich wysoka jakość, kompetentny personel, nowoczesne wyposażenie oraz indywidualne podejście do klienta to nasze główne atuty.