Wykonujemy wszystkie badania laboratoryjne

W pakietach badania tansze o 11%

Co tydzien pakiet z rabatem 20%

PRACA - Diagnosta laboratoryjny. Włocławek.

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKO: DIAGNOSTA LABORATORYJNY
Miejsce pracy: Włocławek

WYMAGANIA:
- aktualne PWZDL,
- wykształcenie kierunkowe (analityka medyczna)/technik analityki medycznej,
- doświadczenie w pobieraniu materiału do badań,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- komunikatywność, zorientowanie na klienta,
- skrupulatność i cierpliwość w realizacji codziennych zadań,
- chęć do zdobywania nowej wiedzy.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju.

ZADANIA:
- wykonywanie badań diagnostycznych,
- praca w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Oferta pracy kierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Klauzula informacja dotycząca ochrony danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko diagnosty laboratoryjnego, ogłoszonym 14 lutego 2019 r. i prowadzonego przez VITALABO – Laboratoria Medyczne Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych.

Opinie klientów

W pełni profesjonalna obsługa, świetna atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z laboratorium Vitalabo.
Adam Kowalski
pacjent